Služby

Masáže u mě jsou jiné. Osobně zastávám názor, že pokud si klient na sebe v dnešní uspěchané době najde čas, mělo by to opravdu "stát za to", a měl by být maximálně rozmazlován, což krátkou masáží opravdu nejde. Proto základní relaxační masáž (záda + šíje + hýždě) trvá 60 minut. Neváhejte a vyzkoušejte!

CO JE REIKI
Reiki je práce s všeobsahující životní energií (Ki, Či, Čchi), která k nám proudí z nejvyšší sféry.  

HISTORIE REIKI

Systém Reiki byl "znovu objeven" v minulém století Dr. Mikao Usuim ... 

JAK REIKI PŮSOBÍ
Reiki-terapie vychází z podobných principů, jako např. akupunktura nebo Tai-Chi. Snaží se zharmonizovat tok energie v těle.

MŮJ POHLED NA REIKI
Cesta Reiki je úžasná. Je to cesta nalezení sebe sama, cesta harmonie, cesta k Jednotě a Rovnováze. Není však cestou jednoduchou ...

RAŠELINOVÝ ZÁBAL
Rašelinový zábal je jedna z nejuznávanějších forem tepelné terapie, při které dochází k uvolnění svalových kontrakcí, detoxikaci a regeneraci organismu a příjemné relaxaci celého těla.

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL
Horké parafinové zábaly se provádějí ke zmírnění bolestí při artritidě, při zánětech šlach, svalů a při otocích.Uvolňují tělo a mají celkově blahodárný účinek.

Ženy, které pravidelně cvičí tantra-jógu jsou známé svou krásou a svěžestí do vysokého věku. Je to jednoduchý recept na věčné mládí. Zásadní vliv mají hormony, které se při cvičení uvolňují. Hormony ovlivňují to, jak se člověk ve skutečnosti cítí, jestli se cítí nabitý a nebo povadlý a unavený. Žena je krásná, pokud má dostatek estrogenů. Žena je povadlá a nepřitažlivá má-li estrogenů málo.

EFT je forma psychologické akupunktury bez jehel, kdy "poťukáváním" na určité akupresní body na drahách meridiánů najdeme prvopočátek emocionálního problému, který má za následek Váš dnešní duševní a tělesný stav. Cokoliv Vaše racionální vědomí považuje za naprosto neřešitelné, může metoda EFT vyřešit.


Kde EFT pomáhá:

  • Strachy a fobie
  • Sebevědomí a sebeúcta
  • Stres, deprese, úzkost, zloba a jiné negativní emoce
  • Práce, finance, sportovní a profesní výkonnost/nevýkonnost
  • Vztahové problémy
  • Alergie a kožní problémy
  • Závislosti (kouření, přejídání, čokoláda)
  • Trauma, post traumatická stresová porucha
  • Fyzické problémy, bolesti a nemoci
  • Problémy s hubnutím (odstranění "jojo" efektu)

ZASVĚCENÍ REIKI
Zasvěcuji do všech čtyř úrovní energie Reiki.    

MOHENDŽODÁRO - TANTRA JÓGA
Cyklus deseti setkání.

© 2023 Jiřulka Peštová, Semily, +420 734 160 030, pestova.jirulka@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!