Ceny a typy terapií

 

Jednorázová (zkušební) "LYMFIT VITA" 1

Kombinace přístrojové tlakové, lymfatické masáže a ruční lymfodrenáže. Přístrojová tlaková masáž na 30 minut spojená současně s 10 minutovou ruční lymfit masáží obličeje. Velmi vhodná pro zákazníky, kteří vyhledávají lymfodrenáž celého těla. Spojení ruční a přístrojové masáže. Ideální pro klienty se špatně fungující lymfou a trpící na křečové žíly.

230,- Kč

 

"LYMFIT VITA" 5

Program obsahující pět kůr. Doporučená je 1 kůra týdně.

1100,- Kč

 

"LYMFIT VITA" 10

Program obsahující 10 kůr. Doporučená je 1-2 týdně.

2000,- Kč

 

Jednorázová (zkušební)"LYMFIT RELAX 1"

Přístrojová tlaková masáž v kombinaci s infračerveným zářením, elektrostimulací a ruční Lymfit masáže obličeje. Velmi vhodná pro zákazníky, kteří jsou v programu na neinvazivní liposukci pomocí kryolipolýzy, kavitace a nebo LASER terapii. Již po první proceduře v délce 40 minut je dosahováno výsledků. V nohou nastupuje pocit lehkosti, zmenšuje se objem stehen, boků i pasu.

430,- Kč

 

Redukční program "LYMFIT RELAX 10"

Tento program se orientuje na zákazníky, kteří si přejí docílit nižší váhy relaxační cestou. Kombinovaná přístrojová lymfatická masáž pro detoxikaci lymfatického systému a stimulaci metabolismu, elektroterapii (ESM) pro stimulaci svalů (zvýšení kalorického obratu a trénink svalů) a infračervenou terapii (zvýšení kalorického obratu a detoxikace těla). Také vhodné pro zákazníky, kteří trpí poruchou lymfatického systému. Program obsahuje 10 kůr v intervalu dvakrát do týdne. Kombinace přístrojové 40 minutové masáže a ruční Lymfit masáže obličeje.

3 200,- Kč

 

Jednorázová (zkušební) relaxační "LYMFIT COMFORT 1"

Naprosto jedinečná kombinace přístrojové masáže a ruční lymfodrenáže. Přístrojová tlaková masáž v kombinaci s infračerveným zářením a elektrostimulací (ESM) na 60 minut a 30 minutová ruční lymfodrenáž horní části těla. Velmi vhodná pro zákazníky, kteří vyhledávají ruční lymfodrenáž obličeje a dekoltu. Jednorázová kůra splní maximální relaxační zážitek.

640,- Kč

 

Relaxační program "LYMFIT COMFORT 4"

LYMFIT COMFORT osloví hlavně zákazníky, kteří vyhledávají ruční masáže a maximální relaxační zážitek. Program obsahuje čtyři týdenní kůry, které splní naprosté očekávání relaxace a detoxikace.

(měsíc, 4 opakování, 1 kůra týdně) 2 400,- Kč

 

Redukční Program "LYMFIT EXTREME"

Cílem LYMFIT EXTREME je pomoci zákazníkovi značně snížit hmotnost. Program LYMFIT EXTREME zahrnuje Nordic Walking, návod k nové životosprávě a doporučení vhodné stravy. Díky Lymfitu se snažíme opravit patologicky pracující metabolismus a navrátit jej opět do normálního stavu. Pomocí pohybu, změněné stravy a životosprávy bude docílen dlouhodobý efekt, protože program míří právě na hlavní příčiny obezity. Program je schopen redukovat v případě Adipositas III hmotnost zákazníka o 15 - 20% během 3 měsíců!

(3 měsíce, 16 opakování, 1 až 2 kůry týdně) 6000,- Kč